Cilt Bakımı

Cilt, gün içerisinde çok fazla olumsuz etkene maruz kalır. Bu yüzden sık sık bakım yapmak gerekmektedir. Bakım yapıldığında cilt rahatlar ve nem dengesini sağlar. Çok fazla olumsuz etmen bir araya geldiğinde ciltte bozulmalar ve deformasyonlar meydana gelir. Olumsuz etmenlerin cilt üzerinde büyük bir zarara dönüşmemesi için cilt bakımı şarttır. Yapılan bakım çeşidine göre, ciltte düzelmeler meydana gelir. Deri canlandırılmış olur, kan akışı hızlandırılmış olur, gözenekler açılır, nem dengesi sağlanır, derinin elastikiyeti artmış olur. Aynı zamanda cilt ölü hücrelerinden, kirlerden ve makyaj artıklarından temizlenmiş olur.

VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Bizleri rahatsız eden fazlalıkları yok etmek için geliştirilmiş yeni teknolojilerle vücudumuzu şekillendirmek ve bölgesel incelme artık etkili sistemlerden destek alarak mümkün olmaktadır.
Son yılların en gözde bölgesel incelme tedavileri özellikle ultrason ya da radyo frekans teknolojileri ile etki eden lazer sistemleridir. Son yıllarda bu teknolojilere yağ dokusunu dondurarak bölgesel incelme sağlayan ve yağ hücrelerini parçalayan radyofrekanslı ve vakumlu sistemler de S&C Beauty Country’de mevcuttur. Basen, karın ve bel bölgesindeki yağ dokusuna etki eden bu teknolojiler sayesinde artık en inatçı bölgesel fazlalıklara bile neştersiz müdahale etmek mümkün.

Whatsapp
Soru sorun
S&C Beauty Country
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?